Hoşgeldiniz. Sitemizde 26 kategori altında toplam 6189 oyun bulunmakta, 3890 üyemiz bu oyunlara toplamda 5442 yorum yaptı.

Oyun Oyna

Oyun Oyna Flash Oyun

Reklamlar
Benzer Oyunlar
Son Yorumlar
Çok Puan Alan Üyeler
kader kıvrak kader kıvrak
Toplam Puanı : 506
acem acem
Toplam Puanı : 365
kağan kağan
Toplam Puanı : 230

Dolmuş Şöförü Oyna

Dolmuş Şöförü
Oynanma :
1010
Kategori :
Araba ve Yarış Oyunları
Açıklama :
Dolmuş Şöförü oyun oyna. Dolmuş Şöförü Oyunu ile harika bir araba oyunmaya hazırlanın! Bu eğlenceli oyunla yolcuları istedikleri yerlere ulaştırın ve para kazanın! Dolmuş şöfürünün arada yaptığı esprili sözlere çok güleceksiniz! Yüzde yüz Türk yapımı bu oyunda çok eğlencesiniz bizden söylemesi! Hattınızdan çıkmadan şehirdeki ulaşımı sağlayın ve yolcuları gitmek istedikleri yerlere götürün. Dolmuş Şöförü adındaki, eğlenceli araba oyunu klavye ile oynanmaktadır. Oyun ile klavyenizin yön tuşlarını kullanarak dolmuşu kontrol edin ve yolcuların kenarında durarak onları dolmuşa alın. Belli bir yolcu sayısından sonra ayakta yolcu alacaksınız. Şehrin bazı yerlerinde duran trafik polislerine yaklaştığınızda E tuşuyla ayaktaki yolcuları çömeltin ve ceza yemekten kurtulun! Dolmuşunuzla yolcuları alarak para ve puan kazanın!

Tuşlar : E ve Yön tuşları
10
6
Oyunu sitene Ekle
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış
Matrak Futbol - Copyright © 2010 Oyunvan.com - Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan oyunların her hakkı yapımcılarına aittir.RSS - SITEMAP

    Fecebook Google

Akıllı Salyangoz-hazel bebek oyunları