Hoşgeldiniz. Sitemizde 26 kategori altında toplam 6189 oyun bulunmakta, 3890 üyemiz bu oyunlara toplamda 5442 yorum yaptı.

Oyun Oyna

Oyun Oyna Flash Oyun

Reklamlar
Benzer Oyunlar
Son Yorumlar
Çok Puan Alan Üyeler
kader kıvrak kader kıvrak
Toplam Puanı : 506
acem acem
Toplam Puanı : 365
kağan kağan
Toplam Puanı : 230

Gladyator CNBC-e Oyna

Gladyator CNBC-e
Oynanma :
947
Kategori :
3D Oyunları
Açıklama :
Gladyatörlerin ölesiye savaştığı dev arenada seyircilerinizi coşturarak dövüşmelisiniz.Oyunun başında en güçlü bulduğunuz gladyatör'ü seçiniz. 3d Gladyatör dövüşünde rakiplerinize Spartakus filmlerindeki dövüş sahnelerindeki gibi saldırmalısınız. Üst bölgenize saldırı geldiğinde kalkanınız ile kendinizi savunabilir yada aşağı eyilerek rakibin bacaklarına kılıç savurabilirsiniz. Böylece hem savunma hemde saldırı yapmış olursunuz. Hızlı hareketler ile rakibi dağıtabilirsiniz.İyi eğlenceler. Kontroller Yön Okları : Hareket etmenizi sağlar. X : Saldırı yapar. Yukarı yön oku yada aşağı yön okuna basarak X tuşunu kullanırsanız özel saldırılar yaparsınız.Rakibiniz sersemlediğinde X tuşuna defalarca ard arda hızlı şekild ebasarsanız, rakibiniz kendini toplamadan bir atak daha yapmış olursunuz. Z : Kalkan Savunması. Space : Yukarıdaki kırmızı bar dolduğunda en özel gladyatör saldırısı yapmak için kullanılır.

Tuşlar :
5
2
Oyunu sitene Ekle
Yorumlar
avatar
anıl |2014-06-07 11:31:05

Bu site çok güzel bir siteoyunvan.comadmine teşekkürler

Matrak Futbol - Copyright © 2010 Oyunvan.com - Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan oyunların her hakkı yapımcılarına aittir.RSS - SITEMAP

    Fecebook Google

Akıllı Salyangoz-hazel bebek oyunları