Hoşgeldiniz. Sitemizde 26 kategori altında toplam 6189 oyun bulunmakta, 3890 üyemiz bu oyunlara toplamda 5442 yorum yaptı.

Oyun Oyna

Oyun Oyna Flash Oyun

Reklamlar
Benzer Oyunlar
Son Yorumlar
Çok Puan Alan Üyeler
kader kıvrak kader kıvrak
Toplam Puanı : 506
acem acem
Toplam Puanı : 365
kağan kağan
Toplam Puanı : 230

Komando Saldırısı 2 Oyna

Komando Saldırısı 2
Oynanma :
415
Kategori :
Savaş Silah Oyunları
Açıklama :
Komando Saldırısı 2 oyun oyna. Play as quest seçeneği ile komando saldırısı oyunumuzun 2. serisini oynayabilirsiniz. Düşmanlarımız üzerimize en güçlü tanklarını ve eğitimli askerlerini göndermektedir. Üstüne üstlük birde havadan destek vererek ağır darbeler vurmaktadır. Sizin gibi bir kommando ile çalışarak hem orduyu yöneltmeli hemde kritik durumlarda müdahaleler yaparak ordumuzu kurtarmalı ve düşamanlarını yok etmelisiniz. W,A,S,D tuşları ile komandoyu kontrol edebilir mouse'unuzla nişan alarak ateş edebilirsiniz. Boşluk tuşu ile ekranın altında görülen saldırı araçlarını aktif ederek ordunuzu çıkartabilirsiniz. Başarılarınız karşısında yeni silahlar açılacak ve onları kullanarak daha iyi bir komando olabileceksiniz. Bol Şanslar..

Tuşlar : W,A,S,D,Space (boşluk) ve mouse
8
1
Oyunu sitene Ekle
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış
Matrak Futbol - Copyright © 2010 Oyunvan.com - Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan oyunların her hakkı yapımcılarına aittir.RSS - SITEMAP

    Fecebook Google

Akıllı Salyangoz-hazel bebek oyunları