Hoşgeldiniz. Sitemizde 26 kategori altında toplam 6189 oyun bulunmakta, 3890 üyemiz bu oyunlara toplamda 5442 yorum yaptı.

Oyun Oyna

Oyun Oyna Flash Oyun

Reklamlar
Benzer Oyunlar
Son Yorumlar
Çok Puan Alan Üyeler
kader kıvrak kader kıvrak
Toplam Puanı : 506
acem acem
Toplam Puanı : 365
kağan kağan
Toplam Puanı : 230

Angry Birds Aşkı Oyun Oyna

10
9
Açıklama : Angry birds macerası şimdi farklı bir serüven ile karşımızda. Birbirlerini çok seven sinirli kuşlar birbirlerinden ayrı kalmışlardır. Eğlenceli oyunda birbirinden ayrı kalan kuşları yönlendirerek kavuşmalarını sağlamalısınız. Angry birds aşkı oyununa yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Bölüm içerisinde hazırlanan platformlarda karşınıza çıkan kuşlardan erkek olanını Z,X,C tuşlarını kullanarak yönlendirmeli ve sevgilisinin yanına ulaşmasını sağlamalısınız. Başarılı olmanız halinde, oyun daha zorlu yeni seviyeler ile devam etmektedir. Z kuşun uçmasını sağlamaktadır. X yuvarlanarak kaymasını, C ise olduğu donarak hareketsiz kalmasını sağlamaktadır. Platform üzerinde bölümdeki duruma göre doğru tuşa basarak sevgililerin kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Tuşlar : X,C,Z,mouse


Yorumlar
avatar
ciciş |2013-05-10 14:19:59
bence bu oyun 6 yaşındakler için
Matrak Futbol - Copyright © 2010 Oyunvan.com - Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan oyunların her hakkı yapımcılarına aittir.RSS - SITEMAP

    Fecebook Google

Akıllı Salyangoz-hazel bebek oyunları